prekių pristatymas tą pačią dieną

Mes žinome ką reiškia įsigyti prekę internetu ir sulaukti jos tą pačią dieną! Pristatysime Jūsų džiaugsmą valandos tikslumu į Jūsų nurodytą adresą.

Citisend kurjeriai prekes transportuos sklandžiai ir klientus siuntos pasieks tą pačią dieną valandos tikslumu!

Pagerinkite klientų srautus ir pardavimus leisdami Jiems pasirinkti tos pačios dienos pristatymą! Aukime ir gerinkime pristatymo rekordus kartu!

Užsakymus galite pateikti jei net kalendoriuje savaitgalis ar Šventinė diena! Užsakymai priimami nuo 10:00 iki 20:00 val.

Ištobulinta sistema parodys sekimą realiu laiku. Matysite kaip keliauja Jūsų siuntos į namus!

Siuntimo kaina be jokių papildomų mokesčių. Mokėkite tiek, kiek reikia mokėti!

Sistema turi įdiegtą gyvą pokalbį, todėl aptarnavimas bus kokybiškas ir akimirksniu sulauksite reikiamos skubios pagalbos!

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti