Trečiųjų šalių siuntos

Tenka siųsti siuntas į trečias šalis? Turime Jums puikų siuntos pervežimo pasiūlymą, greitą pristatymą, optimalią kainą, siuntos draudimą. Siųskite siuntas į trečias pasaulio šalis be jokių įsipareigojimų ar sutarčių! Užsisakę paslaugą galėsite sekti siuntos judėjimą realiu laiku nuo pat paėmimo iki pristatymo! Pristatymo greitis priklausys nuo pasirinkto kurjerio ir paslaugos. Siūlome express ir economy siuntų siuntimo paslaugas. Express greičiu įprastai siuntų pervežimas gali užtrukti vos 1-4 darbo dienas. Economy variantas užtrunka 2-9 darbo dienas priklausomai nuo atstumo ir vietovės. Siųskite siuntas saugiai, greitai, patogiai per eSiuntimas siuntų užsakymo platformą! KAIP UŽSAKYTI SIUNTOS PERVEŽIMO PASLAUGĄ? Svetainėje užsakymo formoje suvesti duomenys parodys Jums kurjerių pervežimo kainas. Kurjeriai siuntas pristatys net tik į didmiesčius, bet ir į atokiausias vietoves.

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti