Siųsk siuntas Lietuvoje pigiau

Ieškantiems pigiausių siuntų ir krovinių gabenimų sprendimų Lietuvoje – vertėtų rinktis esiuntimas.lt . Pigus siuntimas čia – garantuotas! Geriausios kainos patikimiausių kurjerių paslaugoms bei greičiausi pristatymai glaudžiasi po vienu stogu. Jums tereikia suvesti atitinkamus siuntos duomenis, pasirinkti Jums patinkantį siuntimo būdą ir viskas! Lietuvoje esiuntimas.lt gali pasiūlyti kurjerių paslaugas, siuntimą į paštomatus, express itin greitas siuntas bei nestandartinių gabaritų ar palečių siuntimą už prieinamą kainą!

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti