Pasirinkę siųsti bagažą su esiuntimas.lt – rasite, kaip sutaupyti. Įvedę visus savo bagažo duomenis, iškart gausite ne vieną gerą kainos pasiūlymą. Express bei economy siuntimo variantai bus patogiai išdėlioti prieš Jūsų akis. Palyginę siuntimo trukmę, paslaugos kainą bei kitus faktorius galėsite lengvai priimti Jums tinkamiausią sprendimą. esiuntimas.lt padės rasti būdą, kaip siųsti bagažą geriausia kaina.

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti