Reikia išsiųsti siuntą draugui ar verslo partneriui Lietuvoje? Ieškote būdų, kaip padaryti, kad siuntų pervežimas ir gabenimas būtų kuo pigesnis? Esiuntimas.lt siūlo paprastą išeitį. Naudodamiesi mūsų paslaugomis galite išleisti mažiau, rinktis iš platesnio kurjerių ir siuntų pristatymo bendrovių rato ir pasirinkti Jums labiausiai patinkantį ir prieinamą siuntos būdą. Siųsk pigiau Lietuvoje su esiuntimas.lt

-

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti