Maisto pristatymas į namus

Mes žinome kaip svarbu greitai ir kokybiškai pristatyti maistą ar maisto produktus į namus. Todėl eSiuntimas prijungia naują paslaugą: "citisend sameday delivery"! Į šią paslaugą įtraukėme maisto pristatymą iš restoranų.

Citisend kurjeriai maistą transportuos sklandžiai ir klientus maistas pasieks reikiamos temperatūros kokybiškuose termo krepšiuose.

Citisend įvertina oro sąlygas, maršrutą, pristatymo greitį, todėl maisto produktai pristatomi profesionaliai.

Užsakymus galite pateikti jei net kalendoriuje savaitgalis ar Šventinė diena! Užsakymai priimami nuo 10:00 iki 20:00 val.

Ištobulinta sistema parodys sekimą realiu laiku. Matysite kaip keliauja Jūsų gardus maistas į namus!

Siuntimo kaina be jokių papildomų mokesčių. Mokėkite tiek, kiek reikia mokėti!

Sistema turi įdiegtą gyvą pokalbį, todėl aptarnavimas bus kokybiškas ir akimirksniu sulauksite reikiamos skubios pagalbos!

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti