LP Express siuntos

Lietuvos pašto express siuntų padalinys – į itin greitą pristatymą orientuota siuntų gabenimo bendrovė. Nors jų gabenimo procesas yra labai greitas, ši bendrovė rimtai žiūri ir į krovinių saugumą. Kurjeriai stengiasi, kad gabenimas vyktų sklandžiai ir paprastai. Nors tai dažniausiai yra express economy siuntos gabenimo paslauga, jūs galite nemenkai sutaupyti, jeigu rinksitės šios bendrovės paslaugas užsisakyti per esiuntimas.lt. LP Express turi ilgametę patirtį siuntų pristatymo rinkoje, todėl praktikoje taiko moderniausias technologijas. LP Express Jums siūlo siųsti siuntas:

- per LP EXPRESS kurjerį;

- visą parą veikiančių 136 LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų;

- bet kuriame iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių.

Siuntos paėmimas ir pristatymas (nuo durų iki durų):

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00 valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje 1-2 d.d., svetur 1-3 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Max. siuntos svoris – 333 kg.

Max. matmenys – 120 cm. (ilgis) x 100 cm. (plotis) x 170 cm. (aukštis).

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti