Kurjerio paslaugos

MŪSŲ ĮMONĖ GALI PASIŪLYTI JUMS AUKŠTOS REPUTACIJOS TNT, FEDEX, DHL, VENIPAK, OMNIVA, LP EXPRESS KURJERIUS.

Ilgametė patirtis, aukšta paslaugų kokybė – pagrindiniai veiksniai dėl kurių Jūsų siuntiniai pasieks gavėją greitai ir sklandžiai. Kurjeriai siuntas pristato nuo durų iki durų, todėl nereiks rūpintis siuntos vežimu į surinkimo punktus ir ilgai laukti eilėse. Esiuntimas.lt siuntų užsakymo platformoje rasite skirtingus kurjerius pigiau, tad Jums tik reikės pasirinkti patraukliausią variantą ir sulaukti atvykstančio kurjerio.

Daugiau apie kurjerius skaitykite: https://esiuntimas.lt/apie-kurjerius

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti