Itella siuntos

Pigus siuntimas ir saugus Jūsų siuntos gabenimas – Itella prioritetai numeris vienas. Ši express ir economy siuntų gabenimo bendrovė užtikrina ir pasirūpina viskuo, kas leistų siuntėjams greitai išsiųsti, o gavėjams greitai gauti prekes bei paketus. Pasirinkdami esiuntimas.lt savo Itella siuntų gabenimui – sutaupote ir laiko, ir pinigų. Itella Logistics - tarptautinės įmonių grupės POSTI dalis. Esiuntimas rekomenduoja šį vežėją vietinėms ir tarptautinėms siuntoms siųsti.

Siuntos paėmimas:

Siuntas kurjeriai surenka darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 valandos. Siuntas taip pat patys galite pristatyti į pick up taškus iki 19:00 valandos. Pick up taškų adresus ieškokite skiltyje “siuntų surinkimo punktai”

Pristatymas:

Pristatymas Lietuvoje 1-2 d.d, svetur 1-5 d.d. Pristatymo terminas negarantuotas. Tai gali priklausyti nuo vietovės, arba force majeure aplinkybių.

Standartinis draudimas:

Dėl vežėjo kaltės siuntos apgadinimo/praradimo atveju Jums galioja 120€ kompensacija.

Apribojimai ir ypatybės:

Maks. siuntos svoris – 300 kg.

Max. matmenys – 180 cm. (ilgis) x 60 cm. (plotis) x 60 cm. (aukštis).

Max. apimtis - 300 cm., skaičiuojant pagal formulę: ilgis + plotis + aukštis = < 300.

Pristatymo kaina atsižvelgiama į turinį svorį. Jeigu tūrinis svoris didesnis už realų svorį, tokiu atveju kaina pateikiama pagal tūrinį svorį.

-

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti