Bagažo pervežimas ne visada būna lengvas. Skrendant lėktuvu gali tekti primokėti kone astronominę sumą, kad kiek nestandartinių gabaritų lagaminas patektų į lėktuvo krovinių skyrių. Mes galime Jums padėti to išvengti ir bagažą siųsti už atitinkamą, nedidelę kainą. Įvairūs kurjeriai bei siuntų pervežimo bendrovės pateiks Jums pasiūlymą pagal Jūsų įvestus duomenis ir jau Jūsų rankose bus galimybė visiškai savarankiškai priimti tą sprendimą, kuris, Jūsų nuomone – geriausias.

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti