Deutsche post gabenimo sąlygos

Siuntos keliavimas

Siuntos surenkamos subkontraktorių pagalba iš kliento adresų kiekvieną darbo dieną 8:00 - 17:00 val. Siuntos keliauja iki eSiuntimas biuro. Čia surūšiuojami užsakymai ir siuntos toliau keliauja žemės arba oro transportu iki Deutsche post terminalo Frankfurte.

Kurjerio iškvietimas

Deutsche post vežėjo siuntoms būtina papildomai iškviesti kurjerį. Kurjerio iškvietimas: prisijunkite prie savo paskyros. Mano paskyroje "užsakymai" skiltyje matysite žaliai pažymėtą mygtuką "kurjerio iškvietimas Deutsche post siuntoms. Sekite informaciją apie papildomai apmokestinamą kurjerio iškvietimą. Ją rasite užvedę pelytę šalia žalio mygtuko.

Siuntų pakavimas

Kadangi siuntos keliauja iki pagrindinio terminalo Vokietijoje, siuntas reikia paruošti tinkamai. Siunčiant daugiau nei 1 siuntą, siuntos turi būti dedamos į vieną bendrą maišą, dėžę ar kitą pakuotę atitinkančią pakavimo sąlygas. Kartu su užsakymu gausite ir tarpinį kurjerio lipduką. Jis skirtas siuntoms paimti ir vežti iki eSiuntimas biuro. Tik nepamirškite išsikviesti kurjerio papildomai!

eSiuntimas atsakomybė dėl prarastos ar apgadintos siuntos Packet tracked siuntoms:

Kai kroviniai nėra papildomai apdrausti, eSiuntimas atsakomybė dėl patirtos žalos yra griežtai ribojama siuntos/ krovinio svoriu. Visos kitos nuostolių ar žalos rūšys nėra įtraukiamos (įskaitant ir paprastą pelną, pajamas, interesus, ateities verslo galimybes). eSiuntimas atsakomybė yra ribojama faktine siuntos verte, išreikšta grynaisiais pinigais, ir negali būti didesnė: 14 JAV dolerių ekvivalentas eurais /kg siuntoms, gabenamos oro arba kitu, ne kelių transportu; arba 7 JAV dolerių ekvivalentas eurais/kg siuntoms, gabenamoms kelių transportu. eSiuntimas savo ruožtu gali pasiūlyti Siuntėjui draudimą, kuris siuntos dingimo ir fizinės žalos atvejais padengia faktinę vertę. Siuntėjas, sumokėdamas atitinkamą mokestį (10% nuo draudžiamos vertės, bazinis startas 20.00 EUR be PVM), turi užpildyti draudimui skirtą važtaraščio dalį arba eSiuntimas automatinių sistemų pagalba pageidauti draudimo. Siuntos draudimas nepadengia netiesioginių bei pavėlavimo sukeltų nuostolių ar žalos. Siuntos nėra laikomos dingusiomis, jeigu siunta užstrigo muitinėje, siunta yra grąžinama atgal siuntėjui, nepraėjo 2 mėnesių (60 kalendorinių dienų) terminas pristatymui arba nerastas gavėjas/atsisakoma priimti siuntinį

Letter priority, letter tracked, packed priority siuntoms:

Kai kroviniai nėra papildomai apdrausti, eSiuntimas griežtai nekompensuoja patirtos žalos letter priority, letter tracked, packed priority siuntimo tipams. Visos kitos nuostolių ar žalos rūšys nėra įtraukiamos (įskaitant ir paprastą pelną, pajamas, interesus, ateities verslo galimybes). eSiuntimas savo ruožtu gali pasiūlyti Siuntėjui draudimą, kuris siuntos dingimo ir fizinės žalos atvejais padengia faktinę vertę. Siuntėjas, sumokėdamas atitinkamą mokestį (10% nuo draudžiamos vertės, bazinis startas 20.00 EUR be PVM), turi užpildyti draudimui skirtą važtaraščio dalį arba eSiuntimas automatinių sistemų pagalba pageidauti draudimo. Siuntos draudimas nepadengia netiesioginių bei pavėlavimo sukeltų nuostolių ar žalos. Siuntos nėra laikomos dingusiomis, jeigu siunta užstrigo muitinėje, siunta yra grąžinama atgal siuntėjui, nepraėjo 2 mėnesių (60 kalendorinių dienų) terminas pristatymui arba nerastas gavėjas/atsisakoma priimti siuntinį

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti