Deutsche post gabenimo sąlygos

Packet tracked siuntoms:

Kai kroviniai nėra papildomai apdrausti, eSiuntimas atsakomybė dėl patirtos žalos yra griežtai ribojama siuntos/ krovinio svoriu. Visos kitos nuostolių ar žalos rūšys nėra įtraukiamos (įskaitant ir paprastą pelną, pajamas, interesus, ateities verslo galimybes). eSiuntimas atsakomybė yra ribojama faktine siuntos verte, išreikšta grynaisiais pinigais, ir negali būti didesnė: 14 JAV dolerių ekvivalentas eurais /kg siuntoms, gabenamos oro arba kitu, ne kelių transportu; arba 7 JAV dolerių ekvivalentas eurais/kg siuntoms, gabenamoms kelių transportu. eSiuntimas savo ruožtu gali pasiūlyti Siuntėjui draudimą, kuris siuntos dingimo ir fizinės žalos atvejais padengia faktinę vertę. Siuntėjas, sumokėdamas atitinkamą mokestį (10% nuo draudžiamos vertės, bazinis startas 20.00 EUR be PVM), turi užpildyti draudimui skirtą važtaraščio dalį arba eSiuntimas automatinių sistemų pagalba pageidauti draudimo. Siuntos draudimas nepadengia netiesioginių bei pavėlavimo sukeltų nuostolių ar žalos.

Letter priority, letter tracked, packed priority siuntoms:

Kai kroviniai nėra papildomai apdrausti, eSiuntimas griežtai nekompensuoja patirtos žalos letter priority, letter tracked, packed priority siuntimo tipams. Visos kitos nuostolių ar žalos rūšys nėra įtraukiamos (įskaitant ir paprastą pelną, pajamas, interesus, ateities verslo galimybes). eSiuntimas savo ruožtu gali pasiūlyti Siuntėjui draudimą, kuris siuntos dingimo ir fizinės žalos atvejais padengia faktinę vertę. Siuntėjas, sumokėdamas atitinkamą mokestį (10% nuo draudžiamos vertės, bazinis startas 20.00 EUR be PVM), turi užpildyti draudimui skirtą važtaraščio dalį arba eSiuntimas automatinių sistemų pagalba pageidauti draudimo. Siuntos draudimas nepadengia netiesioginių bei pavėlavimo sukeltų nuostolių ar žalos.

Tarptautinis siuntų siuntimas

Klientų atsiliepimai

Puiki komanda - malonus bei mandagus bendravimas. Greitai reaguoja ir visapusiškai padeda spręsti iškilusius nesusipratimus. Nuoširdžiai dėkoju už pastangas ir pagalbą!

Paulius, Vilnius

Per esiuntimas viskas atrodo paprasta, aišku ir patogu. Geros kainos ir nuostabi komanda, kuri atsakė į visus man rūpimus klausimus.

Natalija, Vilnius

Gyvenu Norvegijoje ir likau sužavėta, kad ši įmonė dirbdama iš Lietuvos greitai parsiuntė mūsų siuntą iš JAV į Norvegiją. Siuntimas užtruko vos 3 dienas!

Amanda, Trondheimas

Maisto Bankas

Esiuntimas.lt bendradarbiauja su labdaros ir paramos fondu "Maisto Bankas" 1% nuo Jūsų užsakymo sumos skirsime skurstančioms šeimoms paremti